Posted on

Nem szakadt meg az SZTK-Erima sikersorozata. A szigetszentmiklósi labdarúgók szombaton a ZTE együttesét győzték le hazai pályán. A vendégek a negyedik percben szerezték meg első találatukat, de a nyolcadik percben egyenlített is az SZTK. A következő találatra a 28. percig kellett várni, de akkor is a ZTE volt eredményes. Hat perccel később jött a szigetszentmiklósi válasz, így 2-2-vel vonultak szünetre a csapatok. A fordulás után alig akadt helyzet a két együttes előtt, de óriási harc folyt a pályán. A hajrában aztán az SZTK ismét betalált, ez pedig a mérkőzést is eldöntötte. SZTK-Erima-ZTE 3-2. Három hazai rangadóból így hármat megnyertek a szigetszentmiklósiak, ami azt is jelenti, hogy stabilizálták helyüket az első ötben.